Jūsu grozs

Smaržkociņi

  Super Hit
-21 %
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Viegls, vaniļas, medus un citrusaugļu aromāts. Sandalkoks veicina relaksāciju, veicina garīgo praksi, meditāciju, nomierina nervus. Atver radošuma, personības pilnīguma, talanta enerģijas avotus. Aizzīmogo un attīra enerģijas slāni, ļauj ātri un vien..
3,80€ 4,80€
Bez nodokļa:3,14€
 Nag champa
-21 %
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Viens no slavenākajiem vīraks ir aromāts "Nag Champa". Tam ir bagātīgs saldais plūmāru ziedu aromāts. Indijā plumeria ziedi kopš seniem laikiem tiek izmantoti vīraks. Visiem vīrakiem, kas satur plumēriju, ir vārds “champa”, un burtiskais tulkojums “N..
3,80€ 4,80€
Bez nodokļa:3,14€
AYURVEDIC "Chakra"
Nav veikalā
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.     Salds, bagātīgs aromāts, kas atgādina rozi, ar piparmētru virsotnēm. Vīraks "Ajūrvēdas čakra" atjauno auru pēc lieliem enerģijas izdevumiem stresa, konflikta, nepatīkamas saziņas dēļ. Ģerānijas aromāta enerģija rada paaugstināta komforta sajūtu. Nov..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
AYURVEDIC "Meditation"
Nav veikalā
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Aromterapijā meditācija ir pazīstama kā galvas tīrīšanas līdzeklis, mazina depresiju un nomierina domas. Tas īpaši palīdz plaušu tīrīšanā, lieliski ietekmē elpošanu, saasina emocijas un pastiprina juteklību, attīra telpu. Tas labi attīra un dezinficē..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
AYURVEDIC "Palo Santo"
Nav veikalā
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Vīraks Palo Santo - tam piemīt koksnes, salds un pikants aromāts. Šis aromāts atbrīvos jūs no panikas un nemiera sajūtas, attīrīs telpu un objektus, kas tajā atrodas.15 nūjiņas..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Aromāts "Patchouli" ir rūgts un sveķains, bet tajā pašā laikā silts, radot īpašu, asu un juteklisku aromātu. "Patchouli" tiek uzskatīta par magnētu, lai piesaistītu bagātību un labklājību. Viņu saista ar panākumiem biznesā, auglīgu darbu, stabilitāti..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Vīraka relaksācija uzlabo garastāvokli, veicina pilnīgāku atpūtu un relaksāciju, mazina stresa sekas. Viņiem ir maigs, dziļš aromāts ar lavandas un ceriņu notīm.15 nūjiņas..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Rozes aromāts nomierina, atslābina, atjauno mieru, un dzīve sāk uzņemt košas krāsas. Rožu aromāts ir ļoti noderīgs depresijas un nervu sabrukuma, stresa gadījumos. To lieto bezmiega gadījumā. Ziedu aromātam ir gluda un spilgta aura. Parasti cilvēki, ..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Smalkais vīraka aromāts "Stress Relief" palīdzēs atbrīvoties no ikdienas problēmām un sasniegt skaidrības pakāpi, kas nepieciešama veiksmīgam darbam un labam garastāvoklim.15 nūjiņas..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
AYURVEDIC "White sage"
Nav veikalā
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.   Maigais un vēsais "White Sage" vīraks ir lielisks mājas tīrīšanas līdzeklis, ko var izmantot arī dziļai relaksācijai un atpūtai.15 nūjiņas..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
AYURVEDIC "Yoga"
Nav veikalā
Medus bāzes vīraks ar dabīgām eļļām.    Vīraka joga var neuzkrītoši regulēt emocionālo stāvokli: uzmundrināt, nomierināt vai veicināt koncentrēšanos. Tas ir svarīgi un noderīgi ne tikai jogas praksē! Tas ir drošs veids, kā modificēt savu stāvokli tā, kā vēlaties: piemēram, uzmundrināties n..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 80 (Kopā lapu - 7)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.