Jūsu grozs

Garantija

1. Pircējs ir tiesīgs atteikties no pasūtītās preces 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Preces atgriešana ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja prece netika izmantota, saglabāts tās ārējais izskats, patēriņa īpašības, oriģināls iepakojums, plombas, birkas (ja tādas ir bijušas) un dokuments, kas apstiprina pirkšanas faktu pie šī Pārdevēja.

 

2. Gadījumā, ja Pircējs atsakās no preces, atbilstoši 1. punktam, Pārdevējs atmaksā pilnu atgrieztās preces vērtību, izņemot šīs preses piegādes vērtību, ne vēlāk kā 10 dienas no brīža, kad Pārdevējs saņēmis no Pircēja iesniegumu rakstveida formā ar paraksta apstiprinājumu.

 

3. Saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pārdevējs ir tiesīgs atteikt Pircējam preces pieņemšanu vai kompensācijas izmaksāšanu, ja tiek atgriezta lietota prece, nav oriģināla iepakojuma, iepakojumam ir būtiski bojājumi, uz preces ir norautas plombas, birkas, ir redzamas lietošanas pēdas, piemēram, skrāpējumi, sviedri, netīrumi un citi līdzīgi defekti.

 

4. Pircējs ir tiesīgs 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas apmainīt iegādāto preci pret analogu, ja šī prece neapmierina Pircēju ar saviem gabarītiem, izskatu, krāsu, formu, izmēru vai komplektācīju, ar noteikumu, ka ir saglabāts Preces ārējais izskats, patēriņa īpašības un tā oriģinālais iepakojums, aizsargplēvīte un prece netika lietota. Par līdzīgas preces piegādi no Pircēja tiks ieturēta papildu

maksa.

 

5. Gadījumā, ja prece neatbilst aprakstam internetveikala lappusē, Pircējs ir tiesīgs atteikties no preces pirkšanas un Pārdevējs apņemas atgriezt Pircējam preces vērtību 10 dienu laikā pēc rakstiska iesnieguma saņemšanas no Pircēja ar paraksta apstiprinājumu.

 

6. Naudas līdzekļi Pircējam tiek atgriezti tādā veidā, kādu Pircējs izmantojis pasūtījuma apmaksai vai arī pēc rakstiska iesnieguma saņemšanas no Pircēja. Naudas līdzekļi var tikt pārskaitīti uz norādītajiem Pircēja rekvizītiem ar noteikumu, ka Pārdevējam ir tāda iespēja.

 

Jautājumu gadījumā iesakām sazināties ar operatoru pa

tālruni 67880183 vai e-pastu info@narajana.lv.


SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.