Jūsu grozs

Kuloni

Amazonīta kulons
-35 % Nav veikalā
Amazonīts – iedvesmo patiesību, uzticību, godu, gaišredzību, skaidrību. Balansē vīrišķās un sievišķās enerģijas. Mīkstina emocionālās traumas, uztraukumu, bailes, trauksmes sajūtu. Uzlabo garastāvokli. Noņem negatīvo enerģiju (tai skaitā elektromagnētisko) un blokādes nervu sistēmā. Palielina gaišre..
42,71€ 65,70€
Bez nodokļa:35,30€
Lazurīta kulons
Nav veikalā
Akmens pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, stiprina draudzības saites un palīdz atrisināt mīlestības problēmas. Kā talismans nes valkātājam vei..
120,00€
Bez nodokļa:99,17€
Lazurīta kulons
Nav veikalā
Pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, stiprina draudzības saites un palīdz atrisināt mīlestības problēmas. Kā talismans nes valkātājam veiksmi, l..
108,00€
Bez nodokļa:89,26€
Pērle kulons
-10 %
Palīdz  nieres ,aknu, gremosanas sistēmas saslimsanas gadījumā,  palīdz pie hipertonijas, nervu sist. slimībām un atmiņas  zaudējuma. Spējīgs pozitivi darboties žulcakmeņu slimības gadījumā. Pērļu ūdenim ir pretiekaisuma īpašības . Viņš var normalizēt menstruālo ciklu.Perles mier..
52,20€ 58,00€
Bez nodokļa:43,14€
Sūnu ahāta kulons
-30 % Nav veikalā
Tirkiza kulons
-15 %
Veiksmes un uzvaras simbols. Spēcīgs sargakmens, spējīgs pasargāt no  indēm un noindēšanām. Sekmē mieru ģimenē, veicina drosmi un gara spēku'.Tirkīzs nostiprina redzi, atbrīvo no bezmiega un nakts šausmām, atvieglina galvassāpes, pozitīvi darbojas uz balsi un vairo..
153,00€ 180,00€
Bez nodokļa:126,45€
Topāza kulons
-30 %
Labākais līdzeklis pret saindēšanās. Pasargā cilvēku no saaukstēšanās, paātrina audumu reģenerāciju, ārstē gremošanas orgānus, aknas, žultspūsli, liesu, palīdz pie bezmiega un nervoza apsīkuma, noņem stresus, nostiprina imūno sistēmu un pielietojāms kā aizsardzība  no psihiskajām saslimšan..
896,01€ 1 280,00€
Bez nodokļa:740,50€
Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.