Jūsu grozs

Kaklarota

Jašma. Kaklarota.
-20 %
Jašma ir stabilitātes akmens, tas pasargā no negatīvisma, mazina emocionālo stresu, palīdz daiļrunībai un personīgai neatkarībai. Tas mazina bailes no tumsas, palīdz sabalansēt ķermeņa emocionālo enerģiju. Sargā cilvēku no slimībām, palīdz sakārtot attiecības ar kolēģiem darbā. Stiprina godīgum..
418,41€ 523,00€
Bez nodokļa:345,79€
Koraļļi, onikss. Kaklarota
-20 %
Ārstnieciskas īpašības:Austrumu valstīs tautas dziednieki bieži lieto baltā koraļļa pulveri labākai kaulu saaugšanai pēc lūzumiem. Praktiski visu valstu tautas dziednieki uzskata, ka korallis ir brīnišķīgs līdzeklis tonusa paaugstināšanai un noguruma noņemšanai. Tas uzlabo atmiņu, labi ietekmē dzird..
279,99€ 351,00€
Bez nodokļa:231,40€
Larimārs. Kaklarota
-20 %
Maģiskās īpašības:Miera akmens, kurš mudina uz relaksāciju visos līmeņos. Nomierina prātu un sirdi. Lielisks akmens māmiņām, grūtniecības un pēcgrūtniecības periodā. Spēcīgs emocionālais attīrītājs un dziedinātājs. Atbilžu un patiesību akmens, kurš ieved dziļā meditācijā. Miega vai meditācijas laikā..
626,40€ 783,00€
Bez nodokļa:517,69€
Ārstnieciskās īpašības:Safīra dziedinošā ietekme ir daudzpusīga, un senajos laikos to uzskatīja par kopējās aizsardzības akmeni, kurš nēsāšanas laikā kalpo par “aizsargu” pret slimību iekļūšanu un noskaušanu.Kā visi zili akmeņi, tas labvēlīgi darbojas acu slimību gadījumā un ir veselīgs redzei pie r..
818,79€
Bez nodokļa:676,69€
Tirkīzs, korāls. Kaklarota. Tirkīzs, korāls. Kaklarota.
-20 %
Veiksmes un uzvaras simbols. Spēcīgs sargakmens, spējīgs pasargāt no  indēm un noindēšanām. Sekmē mieru ģimenē, veicina drosmi un gara spēku'.Tirkīzs nostiprina redzi, atbrīvo no bezmiega un nakts šausmām, atvieglina galvassāpes, pozitīvi darbojas uz balsi un vairo..
624,00€ 780,00€
Bez nodokļa:515,70€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.