Jūsu grozs

Amazonīta kulons

Amazonīta kulons
Amazonīta kulons
  • Pieejamība: 5
  • Svars: 4.30g
4,80€
Bez nodokļa: 3,97€

Maģiskās īpašības:

Rada labu un pacilātu garastāvokli, dod brīvības un viegluma sajūtu. Palīdz paust savas domas un jūtas bez pārliekām emocijām. Attīra nosprostojumus krūšu un kakla rajonā. Palīdz sabalancēt vairogdziedzera enerģiju. Noņem trauksmes sajūtas, nepārliecinātību. Ļauj saskatīt problēmas arī no citu cilvēku viedokļa un perspektīvas. Palīdz atgūties no emocionāliem pārdzīvojumiem vai traumām. Valkājiet vai nēsājiet līdz, lai spētu cīnīties ar emocionāliem izaicinājumiem vai attiecību problēmām. Masējot ar lodi atslābina muskuļus.

Ārstnieciskās īpašības

Dziedē sāpošu kaklu un klepu. Nostiprina sirds muskuļus. Noņem muskuļu sāpes kas radušās fiziskas slodzes rezultātā. Stimulē šūnu reģenerāciju un palīdz atkopties pēc traumām vai slimībām. Balansē metabolismu un kalcija uzsūkšanās procesu. Novērš infekcijas, atvieglo izsitumus un niezi.


MateriālsMetāls
AkmensAmazonīts
Akmens izmērs30 x 9 mm
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.