Jūsu grozs

Rodonīta komplekts

Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Rodonīta komplekts
Bezmaksas piegāde
Veicot pasūtījumu veikala "Narajana" virs 20 eiro, piegāde ir bez maksas. Šis produkts jums tiks piegādāts bez maksas.
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 23.00g
189,00€
Bez nodokļa: 156,20€

Papildu izvēles:

Pieejamība:
Pieejamība:

Maģiskās īpašības:

Rosina dzīvi uztvert kā spēli un radoši tanī izpausties. Dod plašāku izpratni par tēmu "mīlestība", kurā ietilpst rūpes par cilvēci kopumā. Atmodina apslēptus talantus, atver un attīsta mūsos esošo potenciālu uz radošumu un mākslu. Līdzsvaro raksturu, ceļ pašapziņu un ticību sev. Emocionālā balansa akmens, kas dziedē brūces (gan fiziskas, gan emocionālas). Uzlabo pašsajūtu un veicina relaksāciju. Novietojot uz sirds čakras tas aktivizē, attīra un stimulē to. Var lietot pie pie iepriekšējos iemiesojumos gūto "rētu"dziedināšanas, īpaši ja esat kādreiz nodots vai pamests smagās situācijās.

Rozā un melnā apvienujums rodonītā norāda uz tā spēju mīlestības enerģiju ienest Zemes blīvajos slāņos un to tur integrēt

Ārstnieciskās īpašības.

Nostiprina atmiņu Mazina locītavu iekaismu un artrītu. Novērš saslimšanu ar onkoloģiskajām slimībām. Uzlabo aknu un aikuņģa dziedzera darbību. Normalizē iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību. Stimulē vielmaiņu un veicina ķermeņa detoksikāciju.

MateriālsSudrabs 925
AkmensRodonīts
Akmens izmērs20.5 x 15 mm
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.