Jūsu grozs

Ayurvedic "OUDH''

Ayurvedic  "OUDH''
Ayurvedic  "OUDH''
Ayurvedic  "OUDH''
Ayurvedic  "OUDH''
Ayurvedic "OUDH''
  • Pieejamība: 6
  • Svars: 15.00g
Skati: 2027
2,80€
Bez nodokļa: 2,31€

  Dabīgie ājurvēdas masalas vīraks "OUDH" ir unikāla retu augu, ziedu, medus, sveķu un eļļu kombinācija. Tie nesatur nekādas toksiskas piedevas.

  OUDH vīraks tiek iegūts no tropiskā agara koka koksnes, kas ražo vērtīgos aromātiskos sveķus Oudh. Aromāts ir pīrāgs, austrumniecisks, mistisks. Austrumos ūdu kā zāles lieto jau tūkstošiem gadu (ieteicams astmas, saaukstēšanās un ādas slimību gadījumos). Tas ir īstas austrumnieciskas greznības aromāts, ko nevar sajaukt ne ar ko. No ājurvēdas viedokļa sattvisks aromāts pamodina prātu labestībā un piešķir vitalitāti.


Lietošanas:
- Atrodiet piemērotu vietu, kur sadedzināt vīraks (tālāk no bīstamiem materiāliem)
-  Aizdedziniet vīraka galu, līdz tas piedeg
-  Viegli izpūtiet liesmu
-  Ievietojiet vīraku turētājā


Uzmanību:
Sargāt no bērniem. Nav paredzēts iekšējai lietošanai/cilvēku patēriņam. Tikai smaržas nolūkiem. Glabājiet degošus vīrakus tālāk no viegli uzliesmojošiem materiāliem. Nekad neatstājiet degošus vīraks bez uzraudzības. Pārliecinieties, ka pelni nokrīt uz ugunsdrošas virsmas. Vienmēr izmantojiet vīraku vēdināmā vietā.

Izmērs230 x 50 mm
Nūjiņas15
RažotājsAyurvedic
Smaržapīrāgs, austrumniecisks, mistisks
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.