Jūsu grozs

Ahāta un prenīta aproce

Ahāta un prenīta aproce
-28 % Nav veikalā
Ahāta un prenīta aproce
  • Pieejamība: Nav veikalā
  • Svars: 16.00g
16,66€
23,00€
Bez nodokļa: 13,77€

Specifikācijas

-
AkmensAhāts, Prenīts
Diametrs
Diametrs6.5 cm

Ahāts

Melnais ahāts  vada enerģiju, kas saistīta ar uguni un ietver sevī aizsargājošus spēkus. Ļoti bieži to nēsā, lai iegūtu sev lielāku drošsirdību un drosmi. Piedaloties kādās sacensībās vai konkursā, melnais ahāts var palielināt uzvaras un veiksmes iespēju.

Aizsargā cilvēku no katastrofām un melnās maģijas uzbrukumiem. Tas piešķir cilvēkam lielu iekšējo spēku, gara stingrību, morālu izturību un labu materiālo stāvokli. Veicina cilvēka dzīves pozīcijas nostiprināšanos, palīdz viņam būt apdomīgākam un mērķtiecīgākam, attiecības ar tuvajiem padara noturīgākas un stabilākas.

Prenīts

Ārstnieciskas īpašības:

Krelles no prenīta spējīgas uzlabot organisma imūnās sistēmas darbu. Aproces no šī minerāla palīdz pie anēmijas.  Var atvieglināt ciešanas pie podagras lēkmēm. Ja dažas stundas dienā nēsā akmeni nieru apvidū, tad var atbrīvoties no nieru mazspējas un šī orgāna citām saslimšanām. Attīra nieres un limfu. Maigi dziedē nervus un palīdz aizmirst pagātnes notikumus, iedrošina jaunam sākumam.

Maģiskas īpašības:

Mūsdienu praktizējošie  izmanto šo akmeni meditācijām.  Prenīts izrāda īpašu iedarbību uz sievietēm. Tām rekomendē nēsāt krelles un aproces, lai iegūtu pievilcību, kā arī atrast savu vietu dzīvē, kļūt pārliecinātai par sevi. Cilvēku talismans, kuri tiecas uz harmoniju ar apkārtējo pasauli.  Ļaudīm, kas nodarbojas ar maģiju tas atvērs lietu būtību; sievietēm palīdzēs iegūt līdera dotības un piepildīs ar papildus enerģiju.

SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.