Ametists

 Ametists nomierina emocijas, veicina domu skaidrību un palīdz iegūt gudrību. Ametists ir prāta akmens, kas rada mieru un skaidrību.

  Ir teikts, ka ametists pieskaņo tā īpašnieku intuīcijai, jūtām un vērtībām. Tas jau sen tiek uzskatīts par atturības līdzekli un noder cīņā pret alkohola, pārtikas un citām atkarībām. Tiek uzskatīts, ka tas arī atvieglo obsesīvi-kompulsīvo uzvedību.

Ametista emocionālās un garīgās priekšrocības

  Ametists mazina stresu dārgakmeņu pasaulē, nomierina un nomierina pat vissmagākajos laikos. Novietojiet ametista kristālu zem spilvena, un jūs varēsiet gulēt mierīgu nakts miegu, kas piepildīts ar patīkamiem sapņiem.

  Ametists atklāj gudrību un izpratni par dvēseles nemirstību, ļaujot tikt galā un saprast mīļotā vai tuva radinieka nāvi. Tas var pat palīdzēt jums samierināties ar jebkādām domām par jūsu nenovēršamo zemes likteni.

Ametista fiziskās priekšrocības

  Droši vien mēs visi zinām, kā stress var mūs ietekmēt ne tikai emocionāli, bet arī fiziski, izraisot kaites no vienkāršām galvassāpēm un gremošanas traucējumiem līdz pat augstam asinsspiedienam un sāpēm krūtīs. Ametists ir labākais dārgakmens stresa un trauksmes mazināšanai.

  Ametists ir attīrošs un detoksikācijas dārgakmens asins, elpošanas un endokrīno sistēmu darbībai. Tas ir labs sasitumu, pietūkumu un virspusēju traumu ārstēšanai, palīdz uzturēt ādu labā stāvoklī un ir labs zarnām un gremošanas traktam.

Viltojumi

  Ir vairāki veidi, kā mājās noteikt ametista autentiskumu. Jāņem vērā akmens īpašības, pēc kuru analīzes var izdarīt secinājumus par tā dabiskumu. Vispirms jāpievērš uzmanība acij redzamajām pazīmēm. Dabiskā akmens izskatu raksturo:

  • "dabiskas", ne pārāk spilgtas krāsas klātbūtne

  • nedaudz nevienmērīga krāsa

  • dažādi piemaisījumi, plaisas, gaisa burbuļi

  • miglains, vidējais caurspīdīguma līmenis

Rūpes

  Vienkāršākais un labākais veids, kā tīrīt ametistu, ir turēt to zem tīra tekoša ūdens – vēlams no dabiska avota, ūdenskrituma vai strauta. Tas ne vienmēr ir iespējams, tāpēc jaucējkrāns derēs. Ametists var būt jutīgs pret sauli, tāpēc neatstājiet to saulē, lai tas nožūtu, kā to darītu ar citiem dārgakmeņiem – vienkārši nosusiniet ar tīru drānu.