Zeme ir dzīvs organisms, kas radīts cilvēkam, viņa dzīvei un evolūcijai Visumā. Viņa nodrošināja cilvēku ar visu nepieciešamo, izvirzot tikai vienu nosacījumu: saprātīgi izmantot šo nenovērtējamo dāvanu un ievērot savas zemes eksistences pamatprincipu - Mīlestības principu.

Zemes akmeņi ir necaurspīdīgi, bet spilgti un enerģiski, absorbējot visu mātes Zemes dabas spēku.

Pirmās dekādes Mežāzis (22.-31. Decembris)

Tas ir mērķtiecīgs raksturs, ātra reakcija un operatīvs prāts, vēlme veidot karjeru, spēja atrisināt radušās pretrunas, paškontrole un vitalitāte. Viņi ir mierīgi un apdomīgi, viņi smagi strādā. Ja sākumā ne vienmēr ir pietiekami daudz naudas, tad nobriedušā vecumā viņi sasniedz labklājību.

Mēs iesakām malahītu - nezūdoša dabas skaistuma personifikāciju. Tas atbrīvo no emocionālā stresa un izlīdzina enerģiju starp sirds un nabas čakrām (šim nolūkam uz saules pinuma jāuzliek malahīta akmeni). Malahīts rada fizisku un emocionālu harmoniju ķermenī.

Ir azurmalahīts - zilganzaļais malahīts (azurīts), dziednieka akmens. Novietots uz trešās acs attīra zemapziņu, neitralizē vecās sūdzības, raizes un bailes. Tas ir noderīgs visām zodiaka zīmēm.

Melnais onikss - spēja koncentrēties.

Tumšās zvaigznes safīrs ir spēcīgākais amulets, un tajā pašā laikā palīdz cilvēkam sajust ideju, kura gaida iemiesojumu.

Sardonikss - uzlabo prāta maģiskās īpašības, aizsargā pret neuzticību un meliem. Sola ilgu mūžu, padzen ļaunos garus, dod drosmi.

Otrās dekādes Mežāzis (1.-10. Janvāris)

Cilvēkiem, kas dzimuši janvāra otrajā dekādē, raksturīga neatlaidība un spēja sevi pilnveidot.

Trūkumi - pesimisms un ātra vilšanās nelielu neveiksmju gadījumā.

Ieteicamie akmeņi - tumši zils vai melns zvaigžņu safīrs, sardonikss, svītrainais ahāts - palielina kontaktu un veicina akmeņa saimnieka labsajūtu un sirsnību.

Nefrīts - paaugstina efektivitāti, stiprina prātu un ķermeni, palīdz koncentrēties. Labi piemērots cilvēkiem, kas nodarbojas ar fizisko darbu un vēlas saņemt stabilus ienākumus no savas darbības un cieš no iztikas trūkuma. Viņš palīdz atrast darbu un nopelnīt tik daudz naudas, cik nepieciešams zemes dzīvei. Sis akmens bus noderīgs tiem,kas ir fiziski un garīgi novājināti, bieži slimo,un biezi zūdzas par savam nelaimēmar. Mēs iesakām arī tiem, kuriem ir grūti pašiem tikt galā ar savām problēmām. Nefrīts ir arī visas uroģenitālās sistēmas, īpaši nieru un žultspūšļa, dziednieks.

Trešās dekades (11. - 20. janvāris) Mežāzis

Tas ir universāls prāts, labs psihologs, bet tajā pašā laikā kodīgs kritiķis.

Ieteicamie akmeņi:

Almandīns ir granāta veids, tā īpašības ir aprakstītas akmeņu sarakstā, ko iesaka uguns zīme. Atgādināsim tikai to, ka tas pozitīvi ietekmē cilvēka emocionālo stāvokli, palīdz atcerēties iepriekšējo dzīvju pieredzi un mācīties no kļūdām.

Tumšais ametists - dzēš garīgās sāpes un trauksmi. Nomierina un raisa labas domas un pozitīvus nodomus, pasargā no kārdinājumiem.

Tīģera acs tuvina vēlmju piepildījumu, attīsta pacietību. Noderīgi tiem, kuru cerības bieži netiek piepildītas, kuri vēlētos saņemt taustāmu atbalstu no augšas. Noderīgi ir valkāt nopietnu dzīves pārmaiņu laikā, taču tajā pašā laikā nav ieteicams sēdēt un gaidīt, vienmēr jāmeklē savs ceļš, savienojot dvēseles "iekšējās" zināšanas un intuīciju. Cilvēkiem, kas dzimuši Mežāža zīmē, der visi Zemes mātes akmeņi, ja jūs jūtat viņus kā savus draugus.