Mēs ceram, ka pastāvīgā sekošana mūsu saitam ir daudz iemācījusi, un jūs zināt, ka mēs piedāvājam produktus no absolūti "tīriem" akmeņiem. ļautiPērkot akmeņus mūsu veikalā, jūs vienmēr būsiet pirmais šī produkta īpašnieks vai īpašniece, un tikai jūs to "piesātināsit" ar savu enerģiju, mīlestību un apbrīnu. Tikai jūs redzēsiet viņu kā “palīgu” noteiktu problēmu risināšanā noteiktā dzīves posmā.

  Šajā rakstā mēs apspriedīsim akmeņus, kas ieteikti cilvēkiem, kuri dzimuši zem Skorpiona zīmes. Cilvēki, kas dzimuši ūdens stihijā, ir dzīves pilni, neatlaidīgi, ambiciozi un noslēpumaini. Viņi ir emocionāli, pakļauti biežām garastāvokļa izmaiņām un melanholijai. Tomēr, tā kā mēs visi esam atšķirīgi, ieskaitot Skorpiona zīmes cilvēkus, nekad "nepiespiediet" sevi pirkt un vēl jo vairāk nēsājiet tos akmeņus, pie kuriem jums "nav dvēseles". Pērkot akmeni, vienmēr izmantojiet savu intuīciju. Jūsu iekšējā izjūta ir tikpat liela daļa cilvēka kā runa, domāšana un dzirde.

1 dekāde (23. oktobris - 1. novembris)

Tā ir aktīva, radoša un strādīga personība. Bieži lepna, ar ekstrosensorām spējām. Viduslaikos šāda veida sievietes bieži tika sadedzinātas. Tie ir cilvēki, kas pakļauti savai kaislībai un gatavi atdot dzīvību par ideju. Mēs iesakām akmeņus, kas var nomierināt iekšējās kaislības: ametistu, akvamarīnu vai vēsos toņos jašmu, kas uzlabo tālredzības spēju. Īstenot plānus palīdzēs melnais opāls, kuru izvēlas stipras gribas cilvēki un māgi, jo māņticība un bailes viņus neuztrauc.

Sarkanais karneols ir mīlestības talismans, patiesības un ticības akmens, kas dod laimi un mieru. Karneols ir Saules akmens, ārkārtējs fiziskā ķermeņa dziednieks. Sardonikss ir karneola veids, kam ir īpaša loma apaugļošanās laikā, kad to nēsā uz ķermeņa.

Pirops - līdzīgs ugunij, simbolizē neatlaidību un spēku, slavu un skaistumu, pastāvību un uzticību. Tas stiprina prātu, tam piemīt stimulējošas īpašības. Šī ir pazīstamā sarkanā granātā šķirne.

2. dekāde (2. - 11. novembris)

Spēcīgi, iniciatīvi, kas izpaužas gan labā, gan sliktā, viņiem ir liels vitalitātes resurss. Pirmā dzīves puse ir grūtāka un dramatiskāka nekā otrā, tieksme uz tūlītējiem un neatsaucamiem lēmumiem, prāta modrība, laba finansiālā izjūta, piesaista ūdens.

Ieteicams: melns opāls, mirdzoši zils Labradors - ne visi var izturēt šo akmeņu spēku. Mierīgākie varianti: ametists, almadīns, topāzs, jašma.

3. dekāde (12. - 21. novembris)

Tie ir mērķtiecīgi cilvēki, kas apveltīti ar intuīciju un attīstītām ambīcijām. Kaislīgs, enerģisks, ar gribasspēu, nebaidās no riska, ietiepīgs un spītīgs, bet tajā pašā laikā ne bez īpaša šarma. Viņi ir vērīgi, atjautīgi un talantīgi savu pētījumu praktiskā īstenošanā. Viņi ir laimīgi un veiksmīgi mīlestībā, taču viņiem vajadzētu izlīdzināt sava rakstura asus stūrus, kas viņus liek lieki riskēt.

Mēs rekomendējam:

Smaragds - dod prieku un labu garu, ieteikts tīriem cilvēkiem, kuri pazist sevi ideāli.. Tas stiprina gudrību, nosvērtību un modrību. Tas ir Venēras akmens, kura ir sieviešu, mīlestības un mājas patronese. Noderīgi cilvēkiem, kurus nekas neiepriecina.

Opāls ir cēls akmens, kas spēlē gaismā kā dimants, palīdz bērniem augt, veicina savstarpēju saprašanos un draudzību, neitralizē drūmas domas un bailes.

Akvamarīns - jūras ūdens, atdzesē cilvēkos vardarbīgas emocijas, dzēš dusmas, kairinājumu, nomierina un rada pozitīvas emocijas.

Pērles ir dzīvi pagarinošs jaunības eliksīrs, kas labvēlīgi ietekmē psihi. Stiprina mīlestību, uzticību un ticību, tāpēc to bieži izmanto ikonu rāmjos.

Selenīts ir garīgs akmens, tā zīda spīdums ir hipnotizējošs. Viņa dievišķie stari un maigās smalkās vibrācijas, kas izplūst no viņa, attīra un nomierina prātu.

  Nākotnē, iepazīstoties ar citām ūdens zīmēm, mēs sniegsim ieteicamo akmeņu īpašību aprakstu. Pievērsiet uzmanību izstrādājumiem ar vairākiem dažādiem akmeņiem un pārbaudiet savas jūtas, jo Hindusiem nav "nejaušu" minerālu kombināciju.