Jus atrodaties internet veikalā “Nārājana’’


 Mēs būsim Jūsu ceļvedis dārgakmeņu un pusdārgakmeņu pasaulē. Pasakainā pasaulē, kur mes intuitīvi, regulari apturam savu skatienu. Kad mēs izvelamies akmeni sev vai kā dāvanu , mums ir nepieciešami saprast, kādi talismāni vai amuleti ir piemēroti mums un mūsu zodiaka zīmei. Dažādos dzīves posmos nepieciešami dažādi talismāni un amuleti, jo mēs pastāvīgi risinam dažādas problēmas.


Amulets – ir akmens, kas paredzēts lai azsargātu īpašnieku no nevēlamās ietekmes no ārpuses. Tas izlīdzina un ierobežo iekšejo motivāciju, kas var kaitēt viņa īpasniekam, paaugstina vina imunitāti pret vīrusa infekciju, palīdz organismam tikt galā ar problēmām savā sistēmā. Amulets veicina zemapziņas sfēras kocentrāciju, notverot pirmās pazīmes draudošām briesmām, neredzamas aktīvai apziņai, kā arī veicina instinktīvu impulsu piegādi no zemapziņas, pamudinot personu izvairīties no draudiem un atstāt nedrošu vietu.

Talismāns – ir palīgs,kas stiprina un atbalsta noteiktās rakstura īpašības, veicina to attīstību, piesaista attieksmi no ārpuses. Tas it kā veido mikroklimatu labvēligu šo īpašību izpausmei. Talismāns nespēj attīstīt jaunas īpašības, kuras sākotnēji nav raksturīgas šai personai.

Katram cilvēkam ir sava saziņas metode ar akmeņiem. Jūs varat eraudzīt akmeņa mirdzumu, vai izjust prieku sirdī. Akmeņa krāsa ietekmē jūsu psihiku un caur to visu ķermeni.. Akmens - dzīva būtne ar savu biolauku, kurš var sasaukties vai nē ar Jums un akmeņa valoda ir jutekļu valoda.

No 23. augusta līdz 23. septembrim svinēs savu dzimsanas dienu tie , kuri dzimuši zem Jaunavas zīmes. Ta ir zemes zīme. Amulets Jaunavai – Jašma, dzīves akmens, verojot kuru Jūs iedzilināsieties savu asociāciju un pārdzīvojumu pasaulē, kas savukārt stiprina fizisko ķermeni un pagarina dzīvi.   

Jašma var būt dažādās krāsās: sarkanā jašma dziedina sieviešu slimības, zaļā ārstē sirdi, dzeltenā aizsargā no ļaunās ac, ainavas jašma var būt neparasti skaista un skaitās par iedvesmas akmeni. Zemes akmeņi ir necaurspīdigi, bet spilgti, kuri iemieso sevi visu mātes- dabas dzīvību piešķirošo spēku. Papildus jašmai jaunavas akmeņi ir malahīts, tirkīzs, obsidiāns, avanturīns, un kaķa ac.

Malahīts - nevīstošā dabas skaistuma apliecinājums. Izstrādājumus ar malahītiem liek uz nabas lai noņemtu emocionālo spriedzienu un veidot fizisko un emocionālo harmoniju.

Tirkizs – laimes un uzvaras akmens, kas nes cilvēkam veiksmi, laimi un palīdz samierināt naidīgumu. Viņš pozitīvi ietekmē rīkles, balss saišu un vairogdziedzera darbību. Maigi zils tirkīzs – tirības un garīguma simbols. Spilgti zils tirkīzs - ir pozitīvo emociju avots. Zaļš tirkīzs – brieduma un gudribas akmens.

Obsidāns – akmens, kurš attīra, kas dod zemes energiju fiziskajam ķermenim caur kakla čakru. Spēcīgākais varavīksnes akmens, kurš attīra fizisro ķermeni no dažādiem piesārņojumiem un izšķīdina energetiskos blokus.

Avanturīns – možuma akmens, rada labu garastāvokli, skaidru prātu un gara možumu.

Kaķa ac – mīlestības sargakmens, tiger ac - saimnieciskās darbības un biznesa sargakmens, pekūna ac – sargakmens cīņā ar ienaidniekiem.

Iepriekš minētie akmeņi nav vienīgā izvēle, viss ir atkarīgs no tā , kādi ir Jūsu mērķi šajā noteiktajā dzīves posmā. Ja Jums patīk tikai saurspīdigie akmeņi – izvēlieties viņus, jo sadarbība ar minerāliem vienmēr notiek jutekļu līmenī – patīk vai nepatīk. Piemērām ametists dzēš sirds sapes un nemieru, nomierina un piepilda ar pozitivo energiju un labiem nodomiem, bet citrīns stiprina auru. Ar atsevišku minerālu īpašībām mēs turpināsim iepazīstināt sīkāk nākotnē, lai Jūs varētu izvēlēties pareizo akmens veidu, rotas veidu vai vienkarši kristālu. Arī turpmākos rakstos mēs centīsimies ņemot verā minerālu īpašības dot jums mājienu, kāpēc tieši šis vai cits akmens piesaistīja Jūsu uzmanību.

Sekojiet jaunai informācijai mūsu mājas lapā, lai iegūtu svarīgas zinasanas par akmeņiem un Jūsu sadarbību ar viņiem.