Otrā rudens mēneša sliekšņa savu dzimšanas dienu svin cilvēki, kas dzimuši Svaru zīmē - Gaisa zīmē. Mēģināsim iepazīt viņu raksturu: viņus raksturo sabiedriskums, izturība un laipnība, viņiem nepieciešama pastāvīga komunikācija, viņi ir dziļi emocionāli. Viņus jāaizsargā no visām nepatikšanām ar enerģētiski spēcīgiem gaisa akmeņiem . Tie ir caurspīdīgi un puscaurspīdīgi, balti, zeltaini un rozā akmeņi.

  Pirmajā dekādē (24. septembris - 2. oktobris) dzimušajiem Svariem raksturīgs maigs mierīgs raksturs un augsta vitalitāte, labestība un labi attīstīta iztēle. Viņi ir mēreni savās izklaidēs, ticās pēc mērenās dzīves un atšķiras ar ilgmūžību un augstu taisnīguma izjūtu. Sievietes ir ļoti jaukas un līdzsvarotas, bet tajā pašā laikā neatkarīgas. Pirmās dekades svariem ir piemēroti akmeņi, kas attīsta un atbalsta radošu darbību, drosmi meklējumos:

  Turmalīns ir fantāzija un radošas domas, jaunības eliksīrs. Turmalīna nūjas stiprina nervu sistēmu, šerls (melnais turmalīns) pasargā no negatīvām emocijām, zaļajam piemīt ārstnieciskas īpašības, dzeltenajam (dravīta) akmens stimulē nabas čakru.

  Dūmu kvarcs (rauchtopaz) ir viens no spēcīgākajiem tumšajiem akmeņiem, kas virza domu no zemapziņas līdz apgaismojuma un virsapziņas gaismas zonai. Viņš spēj izšķīdināt dusmas, kairinājumu un skaudību. Rozā koraļļi - uzlabo tālredzību.

  Otrās dekādes (3. - 12. oktobris) Svari ir pieticīgi un mazprasīgi cilvēki, kuri parasti necenšas iegūt lielu bagātību, bet tajā pašā laikā ir bagātīgi apdāvināti ar smalku gaumīgumu. Viņi ir humānisti, un viņu talanti plaukst draudzības un atzinības gaisotnē, bet stresa situācijās viņi saslimst. Viņiem ieteicams:

  Akvamarīns ir jūras ūdens krāsas akmens, katra konkrētā akmens krāsa ir atkarīga no īpašnieka noskaņojuma. Viņš ir paredzēts, lai nomierinātu un atdzesētu tā īpašnieka vardarbīgās emocijas.

  Opāls ir mīlestības un ticības akmens, "upala" ir dārgakmens. Tas spēlē gaismā kā dimants, bet mirgo maigāk un smalkāk. Veicina savstarpēju sapratni un draudzību, apgaismo prātu ar savu spēli, izšķīdina drūmas domas un bailes. Viens no jutīgākajiem akmeņiem, tam nepieciešama rūpīga attieksme - to nevar pārkarsēt saulē un tas jābaro ar ūdeni.

  Topāzs ir akmens, kas dod apgaismību, nomierina. Rozā topāzs - sirds čakras akmens, atbrīvo no bailēm un bailēm.

  Trešās dekādes Svari (13. - 22. oktobris) ir neordinara rakstura grupa. Daži ir enerģiski, lietišķi, valdonīgi un orientēti uz panākumiem dzīvē. Citi ir dāsni, upurējoši, līdzjūtīgi cilvēki, kas arī spēj  iesaistīties piedzīvojumā. Ieteicams opāls veselajam saprātam un turmalīns radošai iedvesmai.. Turklāt trešās dekades Svariem ir piemeroti:

  Safīrs ir gudrības akmens, kas stiprina garīgo un fizisko spēku, aizsargā no dusmām un bailēm. Attīra dvēseli un piešķir iekšēju mieru un koncentrēšanos. Zvaigžņu safīri ir pilnīgas harmonijas simbols, kas piemērots laipniem un tīriem cilvēkiem, kuri iet garīgās pilnības ceļu vai ir to sasnieguši.

  Papildus iepriekš aprakstītajiem akmeņiem hrizoprāze "labi darbojas" gaisa cilvēkiem, kas atjauno sirdi, pasargā tās īpašnieku no skaudības un neslavas celšanas un stiprina sirds čakru. Hrizolīti ir piemēroti Gaisa zīmēm, jo veicina apņēmību, kas ir ļoti svarīgi cilvēkiem, kuri dzimuši Svaru zīmē, veiksmi visos jautājumos, spēku, modrību, kā arī pasargā no sliktiem sapņiem un labvēlīgi ietekmē visu fizisko ķermeni. Akmeņu saraksts, kurus es vēlētos jums ieteikt, ir milzīgs, taču pieslegsim intuīciju un jūsu Sargeņģeli un vēlreiz apskatīsim piedāvātos dārgakmeņus un pusdārgakmeņus un izstrādājumus no tiem ar mierīgu prātu. Man ir absolūta pārliecība, ka jūsu sirds "sajutīs" pareizo izstradajumu, vai arī parādīsies viegla prieka sajūta, aplūkojot konkrētu akmeni vai viņa mirdzumu. Šajā gadījumā, lūdzu, vēlreiz pievērsiet uzmanību šim izstrādājumam vai akmenim - tie jums "dod" zīmi. Tas attiecas uz gadījumiem, kad vēlaties iegādāties kaut ko īpašu sev. Ja jūs pērkat kā dāvanu, tad mēģiniet vizualizēt personu, kurai vēlaties iegādāties, un jau "kopā ar viņu" aplūkojiet mūsu bagātīgo izvēli.

Veiksmi! Jums noteikti izdosies, jo mēs gandrīz esam iemācījušies ieklausīties sevī.