Avanturīns - ir iespēju akmens, un tiek uzskatīts, ka tas piesaista labklājību.


Avanturīna mitoloģija, metafiziskās un ārstnieciskās īpašības

 Ir zināms, ka aventurīns ir veiksmes akmens. Zaļais avanturīns tiek uzskatīts par visspēcīgāko, salīdzinot ar citu pieejamo krāsu aventurīnu. Avanturīns rosina sapņot un pozitīvi ietekmē garīgo stāvokli. Ir zināms, ka tas palīdz stiprināt pašsajūtu un piešķir tā īpašniekam pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Avanturīns var mazināt trauksmi un emocijas. Avanturīns palīdzēs jums pieņemt lēmumus tieši no sirds, stimulēs radošu iedvesmu un sniegs jums drosmi dzīvot savu patieso sevi līdzās citiem (no gaišiem līdz tumšiem zaļiem toņiem), šis akmens sniedz mierinājumu nelaimē un sniedz līdzsvaru.

 Tīram zaļajam avanturīnam ir visspēcīgākā dziedinošā enerģija. Daudzi uzskata, ka tai piemīt spēja nomierināt nemierīgo garu un radīt iekšējo līdzsvaru. Tādējādi Avanturīns simbolizē mieru, pacietību un radošumu. Tiek uzskatīts, ka fiziski Avanturīns ir spēcīgs psihoterapijā. Tas ir ideāls akmens sirds un elpceļu slimību ārstēšanai. Avanturīns arī palīdz uzlabot redzi. Tas ir saistīts ar Merkuru un 6. un 7. čakru. Avanturīns ir vēža akmens un ir ļoti populārs tiem, kas dzimuši Vērša un Strēlnieka zīmē.

Rūpes par savu Avanturīnu un tā rotaslietām

 Avanturīnu var viegli notīrīt, izmantojot siltu ziepjūdeni un mīkstu drānu vai otu. Tāpat kā ar gandrīz visiem dārgakmeņiem, Avanturīna kopšanas vai tīrīšanas laikā ir jāizvairās no spēcīgu ķīmisko vielu lietošanas. Izvairieties no ilgstošas ​​augstas temperatūras iedarbības, jo tas var sabojāt dārgakmeņus.

 Avanturīns jāuzglabā ar audumu izklātā kastē vai jāiesaiņo mīkstā drānā. Avanturīni jāuzglabā atsevišķi no cita veida dārgakmeņiem, lai novērstu bojājumus un skrāpējumus. Vislabāk ir noņemt rotaslietas pirms smagas fiziskās aktivitātes.