Akvamarīns

 Akvamarīns ir saistīts ar drosmi un atbrīvojumu no raizēm un bailēm. Tiek uzskatīts, ka tas nomierina, mazina bailes un palīdz atpūsties garos ceļojumos. Daudzi uzskata, ka tas aizsargā jūrniekus jūrā un novērš jūras slimību. Tradīcija uzskata, ka tas sniedz ieskatu un veicina garīgo skaidrību.

 

Akvamarīna emocionālās un garīgās priekšrocības

  Akvamarīns rada jūras attēlus, rāmu un rāmu attēlu, kas var radīt mieru un mieru un mazināt stresu, padarot to par ideālu kristālu meditācijai. Šis dārgakmens gadsimtiem ilgi ir saistīts ar lojalitāti, draudzību, veselību, cerību un jaunību. Dažās kultūrās tika uzskatīts, ka akmenim ir nomierinoša ietekme uz laulībām un attiecībām, padarot to par ideālu amuletu vētru remdēšanai laulībā. Arī akvamarīna dāvana no vīra sievai var izlīdzināt nelīdzenus ūdeņus mājās..

  Marta akmens rada paaugstinātu garīgās apziņas un apziņas stāvokli, attīrot negatīvās domas. Tas arī izlabos neatbilstību starp fizisko un garīgo ķermeni, tādējādi atbrīvojot intuitīvu komunikāciju.

Akvamarīna fiziskās priekšrocības

  Akvamarīns ir panaceja pret daudzām slimībām. Grūtnieces var valkāt šo dārgakmeni, lai pasargātu māti un bērnu no kaitējuma. Tas stiprina imūnsistēmu, ārstē iekaisis kakls, palīdz novērst vairogdziedzera problēmas un mazina alerģiskas reakcijas. Tas ir īpaši noderīgi rīkles, aknu un kuņģa ārstēšanai.

  Darbā tas var motivēt, apzināt iekšējās stiprās puses, stiprināt attiecības ar kolēģiem un dot pārliecību par turpmāko karjeru. Viena no tās pazīstamākajām priekšrocībām ir uzlabot redzi, novērst tuvredzību vai tālredzību un nomierināt nogurušas acis.

Viltojumi

  • Kad pārdošanā redzat rotaslietas ar debesziliem akmeņiem, jums rūpīgi jāpārbauda izstrādājums:

  • Pieskarieties rotaslietām: zilais berils paliks auksts, nesasildot no plaukstu siltuma.

  • Oriģināls nevar būt tumši zilā, nevienmērīgā vai netīrā krāsā.

  • Iekšpusē nedrīkst būt daudz gāzes burbuļu.

  • Piemaisījumu, iegarenu dobumu, baltu "sniegpārslu" un "zvaigžņu" klātbūtne ir atļauta.

  • Apgrieziet to rokās, apskatiet to saules vai spilgtas lampas gaismā - akvamarīni mainīs toņus.

  • Pārlaidiet adatu vai asu priekšmetu pa kristāla virsmu - uz cietā dārgakmens nedrīkst palikt pēdas.

Rūpes

  Akvamarīns ir izturīgs dārgakmens, ko var notīrīt un uzlādēt, izmantojot lielāko daļu tradicionālo metožu, taču, ņemot vērā tā tuvumu ūdenim, es ieteiktu, ka okeāns vai ūdenskritums ir labākā iespējamā metode. Centieties tos nenomest (es reiz pazaudēju mēnessakmens kaķa aci seklā ūdenī un nekad to neredzēju) ļaujiet ūdenim tecēt pa jūsu dārgakmeņiem. Atrodiet drošu vietu un ļaujiet tiem nožūt saulē.

  Akvamarīns ir dārgakmens, kas prasa regulāru attīrīšanu un uzlādi, taču katru dienu doties uz pludmali vai ūdenskritumu var nebūt reāls risinājums (sliktāk veiksies), tāpēc, ja nepieciešams, izmantojiet to mājās zem krāna. Atsvaidzinoša pavasara duša vai spēcīgs pērkona negaiss var sniegt jums improvizētu iespēju.