Ahāts

  Ahāts tiek uzskatīts par aizsargājošu akmeni. Tiek uzskatīts, ka tas piesaista spēku un nodrošina aizsardzību pret sliktiem sapņiem, stresu un enerģijas izsīkumu. Ir teikts, ka ahāts līdzsvaro enerģijas un pamodina talantus. Tas uzlabo koncentrēšanos, atmiņu, apkārtējās vides apzināšanos un racionālu domāšanu – patiesībā arī garīgo veselību.


Ahāta fiziskās priekšrocības

  Fiziski ahāts ir ļoti daudzpusīgs dārgakmeņu dziednieks. Pateicoties tā psiholoģiskajām priekšrocībām, ahāts ir lieliski piemērots galvassāpēm un migrēnai. Saņemot atbalstu, tas atvieglos visa veida sāpes un sāpes visā ķermenī, muskuļos, locītavās un kaulos. Dārgakmeņu fiziskās priekšrocības Ahāts ir labvēlīgs gan elpošanas, gan sirds un asinsvadu sistēmām, kā arī zarnām un kuņģim. Pateicoties šī spēcīgā dārgakmens klātbūtnei, uzlabosies arī acis, āda un mati. Fiziski ahāts ir ļoti daudzpusīgs dārgakmeņu dziednieks. Pateicoties tā psiholoģiskajām priekšrocībām, ahāts ir lieliski piemērots galvassāpēm un migrēnai. Saņemot atbalstu, tas atvieglos visa veida sāpes un sāpes visā ķermenī, muskuļos, locītavās un kaulos. Dārgakmeņu fiziskās priekšrocības Ahāts ir labvēlīgs gan elpošanas, gan sirds un asinsvadu sistēmām, kā arī zarnām un kuņģim. Pateicoties šī spēcīgā dārgakmens klātbūtnei, uzlabosies arī acis, āda un mati.

  Piemēram, zilais vai ceriņu ahāts ir īpaši noderīgs iekaisuša kakla vai pietūkušu dziedzeru gadījumā, zaļais ahāts var darboties kā pretiekaisuma līdzeklis un palīdzēt cīnīties pret saaukstēšanos un drudzi, savukārt sarkanais vai oranžais ahāts var ārstēt sliktu asinsriti un gremošanas problēmas. Jau no paša sākuma tas tika novērtēts ne tikai garīgā spēka, bet arī izcilā skaistuma dēļ. Agrīnās kultūras atklāja tās zemfrekvences enerģētisko vibrāciju un atzina tās iezemējošo un stabilizējošo ietekmi.

Ahāta emocionālās un garīgās priekšrocības

  Dažādās krāsas nozīmē, ka ahāts var radīt plašu emocionālo un fizisko efektu klāstu, bet parasti tas ir nomierinošs un nomierinošs dārgakmens, kas var mazināt spriedzi un dusmas.

Tas uzlabo koncentrēšanos, atmiņu, apkārtējās vides apzināšanos un racionālu domāšanu – patiesībā arī garīgo veselību. Ahātam piemīt harmonizējoša enerģija, kas veicinās veselīgas attiecības, pavērs tavas komunikācijas prasmes, ļaujot draugiem un ģimenei izprast tavas vajadzības, kā arī ļaus novērtēt viņu vajadzības.

Vai Ahāts var atbloķēt čakras ?

  Jā, ahāts var palīdzēt atbloķēt čakras – vienkārši izvēlieties pareizo krāsu, lai iegūtu maksimālu efektu.

Kā atjaunot un tīrīt ahātu

  Vienkārši ievietojiet dārgakmeņus bļodā vai traukā, pārklājiet tos ar ūdeni un ļaujiet ūdenim nostāvēties dažas minūtes. Var būt laba ideja tos izskalot un pēc tam nosusināt.

Kur novietot Ahātu

  Tāpat kā ar tā ieguvumiem veselībai vai ietekmi uz čakrām, ahāts ir ļoti daudzpusīgs tā visizdevīgākajā izvietojumā mājās. Ahāts var iet jebkur, ja jūtat, ka jūsu mājām ir nepieciešams enerģijas lādiņš. Mājas austrumu daļa ir veselības zona, un tur ievietotais zilais ahāts ir ideāli piemērots visai ģimenei. Tāpat kā ar tā ieguvumiem veselībai vai ietekmi uz čakrām, ahāts ir ļoti daudzpusīgs tā visizdevīgākajā izvietojumā mājās. Ahāts var iet jebkur, ja jūtat, ka jūsu mājām ir nepieciešams enerģijas lādiņš. Mājas austrumu daļa ir veselības zona, un tur ievietotais zilais ahāts ir ideāli piemērots visai ģimenei.Kā lietot ahātu

  Ahātu var izmantot daudzos un dažādos veidos visas dienas garumā. Vienkāršākais veids ir nēsāt vienu vai divus dārgakmeņus kabatā vai makā, no turienes tas var ietekmēt jūsu aktivitātes un domas. Ja jums ir nepieciešama tā ietekme, vienkārši paņemiet Agate un izmantojiet to kā pārbaudes akmeni, lai iegūtu papildu spēku.

Vai es varu izmantot ahātu meditācijai ?

  Visi ahāta veidi ir noderīgi koncentrēšanās un prāta spējām, tāpēc tie ir ļoti noderīgi meditācijai.

Vai es varu valkāt vai valkāt ahātu katru dienu ?

  Ahāts ir spēcīgs dārgakmens, taču tam ir ļoti zema vibrācijas enerģija, tāpēc valkāt to katru dienu nav problēma.

Vai ahāts ir labs jogai ?

  Kā arī tā lietderība meditācijā, ahāta nomierinošās īpašības, kā arī spēja uzlabot fokusu padara to par labu dārgakmeni jogai. Tās priekšrocības muskuļu un locītavu sāpēm arī palīdzēs jums atgūties pēc īpaši smaga treniņa.

Ahāta svārsti

  Ar dārgakmeņu svārstu var atbildēt ar jā un nē jautājumiem, lai atklātu slēptās patiesības.