Jūsu grozs

Kuloni

6. Uzacu čakra (adžna)Šajā enerģijas centrā rodas domas un tēli. Adžna ir atbildīga par intuīciju un koncentrēšanos, un ezotērikā ir atzīts, ka šī čakra ir atbildīga par pravietiskiem sapņiem un spēju redzēt nākotni. Bloķēta uzacu čakra var izraisīt galvassāpes un nervozitāti, saziņā šāds cilvēks kļ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
4. Sirds čakra (anahata) Atbild par mīlestību un ne tikai pret apkārtējiem cilvēkiem, bet galvenokārt pret sevi. Darbs pie anahatas čakras palīdz cīnīties ar vientulības sajūtu un izolētību no citiem, dāvā mīlestību pret savu ķermeni un sava skaistuma un pievilcības sajūtu. Aktivizējot šo čakru, jū..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ganeša – padievs, kas likvidē šķēršļus mūsu garīgajā un materiālajā ceļā. Viņš svēta visa sākšanu un simbolizē intelektu, veiksmi un labklājību. Ganešam nav neizpildāmu uzdevumu un nepārvaramu šķēršļu. Viņš mūs virza uz pareizā ceļā, palīdz pieņemt pareizos lēmumus, izlabot kļūdas un piesaista ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
3. Saules pinuma čakra (manipūra)Manipūru var saukt arī par resursu čakru - tieši šeit tiek ģenerēta enerģija plānu un mērķu izpildei. Šī padma ir atbildīga par cilvēka ambīcijām, gribasspēku, viņa pašapziņu, kā arī disciplīnu un paškontroli. Ja čakrai nav līdzsvara, tā var izpausties bezpalīdzības,..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
1. Sakņu čakra (muladhara)Šī čakra ir atbildīga par vitālo enerģiju un bailēm un simbolizē cilvēka saikni ar materiālo fizisko pasauli. Atvērtā muladhara čakra dod mierīguma un pārliecības sajūtu , dod nepieciešamo enerģiju plānu īstenošanai. Gluži pretēji, enerģijas un gribas trūkums , slikts gara..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
7. kroņa čakra (sahasrara) Sahasrara ir cilvēka saikne ar Visumu un Dievu. Aktivizējot šo enerģijas centru, cilvēks sasniedz apgaismību un izpratni, uzzina dzīves patieso jēgu un izjūt saikni ar pasauli. Lai atvērtu vainaga čakru, vispirms jāaktivizē visas iepriekšējās čakras - tieši tāpēc tiek uzs..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
2. Sakrālā čakra (svadhisthana) Otrā čakra - svadhisthana - ir atbildīga par seksualitāti un jutekliskām baudām. Tas iemieso spilgtākās jūtas - prieku, jautrību, labas attiecības ar savu mīļoto, kā arī pievilcību pretējam dzimumam. Meditācijas laikā koncentrējieties uz šo enerģijas centru, lai pace..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
5. Kakla čakra (višuddha) Kakla padma jeb vishuddha čakra ir atbildīga par saziņu un pašpārliecinātību. Ja jums ir zems pašnovērtējums, bailes no sabiedrības, nevēlēšanās iegūt jaunus draugus , tad tas nozīmē, ka kakla čakra darbojas neharmoniski un meditācijas laikā tam jāpievērš īpaša uzmanība. T..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Zilonis ir spēka, redzējuma un ilgmūžības simbols. Indijā zilonis simbolizēja cieņu, gudrību, intelektu un miera mīlestību...
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.