Jūsu grozs

Kuloni

6. Uzacu čakra (adžna)Šajā enerģijas centrā rodas domas un tēli. Adžna ir atbildīga par intuīciju un koncentrēšanos, un ezotērikā ir atzīts, ka šī čakra ir atbildīga par pravietiskiem sapņiem un spēju redzēt nākotni. Bloķēta uzacu čakra var izraisīt galvassāpes un nervozitāti, saziņā šāds cilvēks kļ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
4. Sirds čakra (anahata) Atbild par mīlestību un ne tikai pret apkārtējiem cilvēkiem, bet galvenokārt pret sevi. Darbs pie anahatas čakras palīdz cīnīties ar vientulības sajūtu un izolētību no citiem, dāvā mīlestību pret savu ķermeni un sava skaistuma un pievilcības sajūtu. Aktivizējot šo čakru, jū..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
3. Saules pinuma čakra (manipūra) Manipūru var saukt arī par resursu čakru - tieši šeit tiek ģenerēta enerģija plānu un mērķu izpildei. Šī padma ir atbildīga par cilvēka ambīcijām, gribasspēku, viņa pašapziņu, kā arī disciplīnu un paškontroli. Ja čakrai nav līdzsvara, tā var izpausties bezpalīdzība..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
1. Sakņu čakra (muladhara) Šī čakra ir atbildīga par vitālo enerģiju un bailēm un simbolizē cilvēka saikni ar materiālo fizisko pasauli. Atvērtā muladhara čakra dod mierīguma un pārliecības sajūtu , dod nepieciešamo enerģiju plānu īstenošanai. Gluži pretēji, enerģijas un gribas trūkums , slikts ga..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 18 (Kopā lapu - 2)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.