Jūsu grozs

Apmaksas veidi

Mēs cenšamies izdarīt, lai pirkums mūsu veikalā Jums būtu patīkams un ātrs! Tāpēc mēs ņēmām vērā visus apmaksas veidus.

 

 

 

1. Apmaksa skaidrā naudā

  • Jūs varat apmaksāt savu pirkumu mūsu veikalā skaidrā naudā.

 2. Apmaksa caur Citadele internet-banku

  • Ja Jūs esat Citadele klients, tad apmaksāt savus pirkumus mūsu internet-veikalā varēsiet pa tiešo no sava bankas konta.

 3. Apmaksa ar bankas kartēm VISA vai MasterCard

  • Apmaksa ar bankas kartēm – pats ātrākais veids apmaksāt pirkumu mūsu internet-veikalā. Ja mūsu banka pieņēma Jūsu karti un maksājums ir noticis, Jūs ieraudzīsiet uzrakstu, kas apstiprina veiksmīgu pirkumu un uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta paziņojuma vēstule par preces saņemšanu. Pievērsiet uzmanību – kartei jābūt pieejamai maksājumiem Internetā. Ja Jūs neesat pārliecināti par šo iespēju, šo jautājumu nepieciešams noskaidrot bankā, kas izdeva šo karti.

 4. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

  • Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu norādīto e-pastu tiks izsūtīts rēķins. Rēķinā būs norādīta visa nepieciešamā informācija (pirkuma summa un mūsu firmas rekvizīti). Iesakām Jums izdrukāt šo rēķinu un apmaksāt caur internetbanku vai jebkurā bankas filiālē. Izrakstītājs rēķins ir derīgs 3 dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas.

 5. Apmaksa ar dāvanu karti vai sertifikātu.

  • Ja Jūs davānā saņēmāt mūsu kompānijas dāvanas sertifikātu, tad varat izmantot to sava pirkuma apmaksai. Vairāku sertifikātu vērtību ir iespējams summēt.

 6. Saņemot pasūtījumu, apmaksa SKAIDRĀ NAUDĀ vai ar MAKSĀJUMU KARTI.

  • Apmaksājiet savu pirkumu vipierastākā un ērtākā Jums veidā  – skaidrā naudā vai ar bankas maksājumu karti, saņēmot pasūtījumu. Šāds maksāšanas veids ir iespējams tikai dažiem piegādes veidiem: Omniva, Latvijas Pasts, Express Pasts, DPD.


SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.