Jūsu grozs

Mēness akmens aproce

Mēness akmens aproce
Mēness akmens aproce
Jaunums -20 %
Mēness akmens aproce
Mēness akmens aproce
Mēness akmens aproce
Bezmaksas piegāde
Veicot pasūtījumu veikala "Narajana" virs 20 eiro, piegāde ir bez maksas. Šis produkts jums tiks piegādāts bez maksas.
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 16.00g
Skati: 415
60,80€
76,00€
Bez nodokļa: 50,25€

Maģiskās īpašības:

Iekšējās izaugsmes un spēka akmens. Palielina intuīciju un jūtīgumu, palīdz apzināt neapzināto. Ceļotāju akmens, kas piesaista veiksmi gan uz zemes, gan jūrā. Šoferiem iesaka turēt mašīnā, drošam ceļam nakts laikā. Nes sevī uztverošu, pasīvu, sievišķu enerģiju. Balansē iņ un jaņ enerģijas. Līdzsvaro garastāvokli. Mazina emocionālās traumas un sekmē to dziedināšanu.Nomierina vētrainas reakcijas saspringtās situācijās. Nomierina emocijas, sniedz pārliecību un mieru. Veicina vieglus sapņus. Palielina psihiskās spējas un attīsta gaišredzību. Iedvesmo jauniem aizsākumiem. Lielisks „mačo” tipa vīriešiem vai pārmēru agresīvām sievietēm. Novietots uz saules pinuma tas atbrīvo no veciem, traucējošiem emocionāliem modeļiem un ārstē gremošanas sistēmas augšējās daļas traucējumus, kas radušies emocionalitātes rezultātā. Atvieglo grūtniecības periodu, dzemdības un krūts barošanas laiku (pilnmēness laikā labāk nenēsāt). Meditācija ar mēnessakmeni ļauj ieskatīties dziļi sevī un ieraudzīt savas dzīves trūkstošās daļas.

Ārstnieciskās īpašības: 

Palīdz gremošanas un reproduktīvajai sistēmai. Dziedē tūsku, paralīzes, multiplo sklerozi, artrītu, galvassāpes. Pielieto pie urīnizvadsistēmas, aknu, žultspūšļa, mugurkaula slimībām. Mazina baiļu sajūtu un uzlabo atmiņu. Mazina stresu un bezmiegu. Lieto šoka situācijās.

AkmensMēness akmens
Garums20.5 cm
Akmens izmērs10 mm
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.