Jūsu grozs

Mēness akmes gredzens

Mēness akmes gredzens
-20 % Nav veikalā
Mēness akmes gredzens
  • Pieejamība: Nav veikalā
  • Svars: 11.00g
Skati: 544
13,44€
16,79€
Bez nodokļa: 11,10€

Papildu izvēles:

Pieejamība:

Maģiskās īpašības:

Iekšējās izaugsmes un spēka akmens. Palielina intuīciju un jūtīgumu, palīdz apzināt neapzināto. Ceļotāju akmens, kas piesaista veiksmi gan uz zemes, gan jūrā. Šoferiem iesaka turēt mašīnā, drošam ceļam nakts laikā. Nes sevī uztverošu, pasīvu, sievišķu enerģiju. Balansē iņ un jaņ enerģijas. Līdzsvaro garastāvokli. Mazina emocionālās traumas un sekmē to dziedināšanu.Nomierina vētrainas reakcijas saspringtās situācijās. Nomierina emocijas, sniedz pārliecību un mieru. Veicina vieglus sapņus. Palielina psihiskās spējas un attīsta gaišredzību. Iedvesmo jauniem aizsākumiem. Lielisks „mačo” tipa vīriešiem vai pārmēru agresīvām sievietēm. Novietots uz saules pinuma tas atbrīvo no veciem, traucējošiem emocionāliem modeļiem un ārstē gremošanas sistēmas augšējās daļas traucējumus, kas radušies emocionalitātes rezultātā. Atvieglo grūtniecības periodu, dzemdības un krūts barošanas laiku (pilnmēness laikā labāk nenēsāt). Meditācija ar mēnessakmeni ļauj ieskatīties dziļi sevī un ieraudzīt savas dzīves trūkstošās daļas.

Ārstnieciskās īpašības: 

Palīdz gremošanas un reproduktīvajai sistēmai. Dziedē tūsku, paralīzes, multiplo sklerozi, artrītu, galvassāpes. Pielieto pie urīnizvadsistēmas, aknu, žultspūšļa, mugurkaula slimībām. Mazina baiļu sajūtu un uzlabo atmiņu. Mazina stresu un bezmiegu. Lieto šoka situācijās.

MateriālsBaltais metāls
AkmensMēness akmens
Gredzena izmērs18
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.