Jūsu grozs

Gredzens ar labradoru

Gredzens ar labradoru
-20 %
Gredzens ar labradoru
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 5.00g
Skati: 697
14,40€
18,00€
Bez nodokļa: 11,90€

Papildu izvēles:

Pieejamība:

Maģiskās īpašības

Palīdz attīstīt ekstrasensorās spējas. Attīra emocionālos blokus, dāvā spilgtus sapņus. Kristāls jāglabā redzamā vietā. Ceļ apziņu, reizē „iezemējot” garīgās zināšanas fiziskajā ķermenī. Ezotērisko zināšanu akmens, kurš atvieglo iekļūšanu citās pasaulēs. Radošu cilvēku talismans – nes iedvesmu, palīdz „noķert vilni”. Terapijas laikā veido barjeru negatīvo enerģiju ceļā. Atbrīvo no dažāda veida bailēm, kuras saistītas ar iepriekšējām dzīvēm. Akmens ļoti pieķeras cilvēkam – savam īpašniekam un sargā viņu no dažādām nepatīkamām situācijām un negatīvi noskaņotiem cilvēkiem.Viens no spēcīgākajiem kristāliem, kas izmaina cilvēka psihi, trenē prāta un emociju elastību.

Ārstnieciskās īpašības

Ietekmē kopīgo organisma tonusu, pazemina asinsspiedienu. Atvieglo mugurkaula un locītavu sāpes. Palīdz ārstēt neauglības un impotences slimības. Urīnceļu sistēmas un priekšdziedzera saslimšanas. Sekmē nierakmeņu izvešanu no organisma. Vislielākā ietekme uz cilvēka emocionāli-psihisko stāvokli.


Akmens izmērs1 x 1.5 cm
Gredzena izmērs18
MateriālsBaltais metāls
AkmensLabradors
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.