Jūsu grozs

Prenīta kulons

Prenīta kulons
-20 %
Prenīta kulons
  • Pieejamība: 3
  • Svars: 10.00g
Skati: 401
3,84€
4,80€
Bez nodokļa: 3,18€


Prenīts

Ārstnieciskas īpašības:

Krelles no prenīta spējīgas uzlabot organisma imūnās sistēmas darbu. Aproces no šī minerāla palīdz pie anēmijas.  Var atvieglināt ciešanas pie podagras lēkmēm. Ja dažas stundas dienā nēsā akmeni nieru apvidū, tad var atbrīvoties no nieru mazspējas un šī orgāna citām saslimšanām. Attīra nieres un limfu. Maigi dziedē nervus un palīdz aizmirst pagātnes notikumus, iedrošina jaunam sākumam.

Maģiskas īpašības:

Mūsdienu praktizējošie  izmanto šo akmeni meditācijām.  Prenīts izrāda īpašu iedarbību uz sievietēm. Tām rekomendē nēsāt krelles un aproces, lai iegūtu pievilcību, kā arī atrast savu vietu dzīvē, kļūt pārliecinātai par sevi. Cilvēku talismans, kuri tiecas uz harmoniju ar apkārtējo pasauli.  Ļaudīm, kas nodarbojas ar maģiju tas atvērs lietu būtību; sievietēm palīdzēs iegūt līdera dotības un piepildīs ar papildus enerģiju.

Akmens izmērs30 x 10 mm
AkmensPrenīts
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.