Jūsu grozs

Kuncīta aproce

Kuncīta aproce
Kuncīta aproce
-20 %
Kuncīta aproce
Kuncīta aproce
Kuncīta aproce
Bezmaksas piegāde
Veicot pasūtījumu veikala "Narajana" virs 20 eiro, piegāde ir bez maksas. Šis produkts jums tiks piegādāts bez maksas.
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 22.00g
Skati: 990
38,40€
48,00€
Bez nodokļa: 31,74€

Maģiskās īpašības:

Nomierinošs, augstu vibrāciju akmens kas palīdz būt atvērtam, mīlošam un spēcīgam. Palielina radošo potenciālu un rada bērnišķīgu atvērtību. Palīdz atrast kompromisu starp savām un citu cilvēku vajadzībām. Atbrīvo no bailēm, uztraukuma un depresijas, dod drošības sajūtu kas neierobežo brīvību. Attīra auru un apkārtējo vidi no negatīvās enerģijas. Atbrīvo no emocijām un dziedina no ciešanām, kas nāk no iepriekšējiem iemiesojumiem. Atbrīvo emocijas un ārstē sirdssāpes. Apvieno mūsos intelektu, intuīciju un iedvesmu. Lieto pie depresijām, kuras radušās no dvēseliskām ciešanām. Veicina samierināšanos un gatavību kalpošanai. Lielisks akmens mašīnai, kas palīdz vadītājam saglabāt mieru saspringtas satiksmes situācijās.

Ārstnieciskās īpašības:

Stiprina sirds muskuli un asinsrites sistēmu Ieteicams pie nervu slimībām. Nomierina epilepsijas lēkmes. Novērš locītavu sāpes.Stimulē imūnsistēmu.

AkmensKuncīts
Garums21 cm
Akmens izmērs13 x 8 mm
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.