Jūsu grozs

Malahīta aproce

Malahīta aproce
Malahīta aproce
-20 %
Malahīta aproce
Malahīta aproce
Malahīta aproce
Bezmaksas piegāde
Veicot pasūtījumu veikala "Narajana" virs 20 eiro, piegāde ir bez maksas. Šis produkts jums tiks piegādāts bez maksas.
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 21.40g
Skati: 1119
41,60€
52,00€
Bez nodokļa: 34,38€

 Maģiskās īpašības: 

Transformācijas un balansa akmens, kas atver sirdi beznosacījuma mīlestībai. Attīsta empātiju un veicina labas attiecības ar apkārtējiem. Palielina spēku un ceļ pašapziņu, atbrīvo no depresijas. Uzsūc sevī apkārtējo negatīvo enerģiju un piesārņojumu. Aizsargā no radiācijas un elektromagnētiskā piesārņojuma.

Tiek dēvēts par ceļotāju akmeni, kas nodrošina veiksmīgu galamērķa sasniegšanu. Veicina koncentrēšanās spējas un astrālos redzējumus. Palīdz labāk saprast savas emocijas. Sniedz dziļu emocionālo dziedināšanu, atbrīvojot no senām traumām un nepatīkamas spieredzes. Malahīts ar savu zaļo gaismas stara enerģiju ir izaugsmes akmens – spēcīgs Zemes dzīvības spēka vadītājs. Attīra un aktivizē čakras, stiprina auras lauku.

 Ārstnieciskās īpašības:

Samazina asinsspiedienu un dziedē sirdi. Mazina krampjus, ārstē Pārkinsona slimību. Palīdz aknām izvadīt toksīnus. Stiprina epifīzi un hipofīzi, novērš garīgos traucējumus. Var lietot pie aptaukošanās un celulīta. Uzlabo pretošanās spēju slimībām, veicina audu reģenerāciju. Regulē menstruālo ciklu.

Akmens izmērs0.8 cm
AkmensMalahīts
Garums19-20 cm
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.