Jūsu grozs

Akvamarīna kulons

Akvamarīna kulons
Akvamarīna kulons
-20 %
Akvamarīna kulons
Akvamarīna kulons
Akvamarīna kulons
  • Pieejamība: 1
  • Svars: 3.20g
Skati: 1469
4,64€
5,80€
Bez nodokļa: 3,83€

Maģiskās īpašības

  Akvamarīnam piemīt pozitīva enerģija, tas uzlabo garastāvokli, dzisina kaisli, atklājas daiļrunība un prātošana, atdzivinā prātu un ārstē slinkumu. Nav efektīvs tiem, kas melo. Nestrādā pārmērīgi aktīviem ļaudīm - viņš noslēdzas. Nedrīkst nēsāt šo akmeni arī ļaudīm, kas ir sliecīgi pie meliem un blēdībām, - šis akmens necieš bezgodīgu rīcību. Kā talismanu akvamarīnu vajag izmantot jūrniekiem, ceļotājiem un ļaudīm, kas nodarbojas ar zinātnisku darbu. Ar viņa palīdzību var bez piepūles nomest smēķēšanu, ļaunprātīgu spirtotu dzērienu izmantošanas, aizmirst uzmācīgas bailes, piedot.

   Akvamarīns dāvā draudzību, savstarpēju saprašanos, apdomīgumu un daiļrunību. Kā sargātājs - viens no labākajiem pret bojājumiem utt. Akvamarīns dod īpašniekam iespēju saprast sevi un atklāt savējās kļūdas, izprast noslēpumus, atmaskot viltus draugus un citas apkrāpšanas. Akmens ir ļoti derīgs slinkiem ļaudīm: viņš nemanot padara tos par uzmācīgi-uzmanīgiem un piešķir vēlmi darboties. 

Ārstnieciskās īpašības

  Vēss gaiši zils akmens it kā “atvēsina” iekaisušu kaklu saaukstēšanās gadījumā, tā nēsāšana uz kakla palīdz cīnīties ar dažādām elpvada, mutes dobuma, smaganu un zobu infekcijām. Būdams cieši saistīts ar ūdens stihijas ietekmi, akvamarīns sakārto šķidrumu apmaiņu organismā, ūdens -sāla līdzsvaru, noņem pietūkumus, un veiksmīgi cīnās ar urīna nolaišanas traucējumiem. Pie tam, akvamarīnam ir liela ietekme uz iekšējiem orgāniem – tas uzlabo vairogdziedzera, liesas, nieru un aknu stāvokli.Akvamarīna nēsāšana atvieglo zobu, kuņģa un aknu sāpes.

  Efektīgs pie jūras slimības. Akvamarīns sudrabā ārstē mutes dobuma gļotādu slimības. Kaut kad skaitījās, ka tas nostiprina sirdi, palīdz pie plaušu, ādas un nervu sistēmas slimībām. Terapeitiskajā ziņā akvamarīnam piemīt nomierinoša īpašība, tas palielina urīna atdalīšanos, labvēlīgi ietekmē uz nierēm, aknām, liesu un vairogdziedzeri, līdzsvaro emocijas, palīdz noņemt stresu, atbrīvo no bailēm un fobijām.

Vairāk - "Akvamarīna apraksts"

AkmensAkvamarīns
Akmens izmērs25 x 11 mm
MateriālsMetāls
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.