Jūsu grozs

Gredzeni

"Ganesha" gredzens ar malahītu "Ganesha" gredzens ar malahītu
-33 %
Ganeša ir tas, kas novērš šķēršļus.Labklājības, gudrības un veiksmes padiev..
11,20€ 16,80€
Bez nodokļa:9,26€
Ahāta grdzens
-21 % Nav veikalā
Gredzens no baltā metāla sakausējuma, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Akmens pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, ..
22,00€ 28,00€
Bez nodokļa:18,18€
Svētais akmens (harmonijas akmens). Simbolizē labvēlību un labprātību. Atspoguļo prāta elastīgumu un vārdu izveicību. Zilajam halcedonam ir maiga, plūstoša enerģija. Tas rada balansu starp prātu, ķermeni un garu. Tas palielina augstsirdību, atsaucību un uztveres spēju. Veicina mieru, mazina dusmas u..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Gredzens ar jašmu
-30 %
Gredzens no baltā metāla. Sakausējums, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Jašma - sargakmens un veselības akmens. Maiguma un relaksācijas akmens. Palīdz atslābināties, nes mieru, pilnību un dziedināšanu, īpaši stresa brīžos. Palīdz ceļojumos. Nodrošina aizsardzību un ..
12,60€ 18,00€
Bez nodokļa:10,41€
Gredzens ar labradoru
-30 %
Gredzens no baltā metāla. Sakausējums, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Labradors ir maģijas akmens. Attīsta mistiskās spējas, kā arī psihisko spēku. Aizsargā auru - attīra no negativitātēm un uzmana, lai nenoplūstu enerģija. Ja esat izsīcis, tas dos spēku. Labradorīts i..
12,60€ 18,00€
Bez nodokļa:10,41€
Gredzens no baltā metāla sakausējuma, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Labradors ir maģijas akmens. Attīsta mistiskās spējas, kā arī psihisko spēku. Aizsargā auru - attīra no negativitātēm un uzmana, lai nenoplūstu enerģija. Ja esat izsīcis, tas dos spēku. Labradorīts iz..
18,00€
Bez nodokļa:14,88€
Gredzens ar lazurītu
-28 %
Gredzens no baltā metāla. Sakausējums, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšPašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, stiprina..
12,98€ 18,00€
Bez nodokļa:10,73€
Gredzens ar lazurītu Gredzens ar lazurītu
-33 %
Akmens pašpārliecībai, taisnīgumam, atklātībai. Tas ir veselības akmens - veicina garīgu dziedināšanu, dod prāta mieru un gribasspēku, paaugstina fiziskās spējas un attīra auru, dodot tīrības sajūtu, stiprina draudzības saites un palīdz atrisināt mīlestības problēmas. Kā talismans nes valkātājam vei..
20,00€ 29,80€
Bez nodokļa:16,53€
Gredzens ar mēness  akmeni Gredzens ar mēness  akmeni
-33 %
Gredzens no baltā metāla sakausējuma, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Burvju īpašības - tas ir ļoti personisks akmens, atspoguļojums cilvēkam, kuram tas pieder. Tas neko nepievieno vai nesamazina, tikai parāda. Tāpēc mēnessakmens ļauj sajust to, kas ir. Lieliski piemērots meditāc..
11,20€ 16,80€
Bez nodokļa:9,26€
Gredzens ar mēness akmeni
-28 %
Gredzens no baltā metāla sakausējuma, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Mēness akmeni  Indijā  uzskata par svētu, kas nes laimi un veiksmi. Palīdz mīlas lietās· Sarežģītās situācijās palīdz pieņet saprātīgus lēmumus.· Pastiprina spējas runāt ar pārliecību.· Nomi..
12,98€ 18,00€
Bez nodokļa:10,73€
Gredzens ar obsidiānu
-30 %
Gredzens no baltā metāla. Sakausējums, līdzīgs melhioram ar nelielu sudraba daudzumu. Nepaliek tumšs.Obsidians novērš sliktus nodomus. Tas palīdz nebaidīties no izmaiņām un būt gatavam pieņemt jaunu skatienu uz pasauli. Šis akmens attīra un var novērst enerģētisko bloku. Pozitīvi ietekmē k..
12,60€ 18,00€
Bez nodokļa:10,41€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 25 (Kopā lapu - 3)
SIA Narajana.lv vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā - “cookies”), lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu mājas lapas lietošanai.